9 sposobów na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma przetestowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i partnerki satysfakcja z seksu była o wiele większa.

Prezentuje kilka prostych rad, aby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wyzwalać hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania potwierdzają, iż kontakt cielesny aktywizuje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Skutek jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Godzina spędzona na słońcu może powiększyć poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 % – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność oraz apetyt na seks. Solarium też tak działa.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz czuły. Zauważyli oni, że filmy romantyczne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o dziesięć procent. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie znalezienie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie i erekcje są dozorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy pojawi się taka konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka przypływa więcej krwi.

5. Spożywaj sok z owocu granatu
Na co dzień pij szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, tadalis
że owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego powoduje, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii skutecznie wzmacnia transport krwi do penisa – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wydzielanie fal alfa w mózgu, które relaksują i pomagają pozbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej kłopotliwe niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeżeli facet konsumuje zbyt mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Wskutek tego wskazane jest włączyć do menu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij również o witaminie C, która zwiększa poziom oksytocyny w ciele oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Przestań palić papierosy

Nikotyna znajdująca się w papierosach może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, hamując napływ krwi do członka. Pewne doświadczenie udowodniło, iż spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, iż wzwody będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy też o innych ujemnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie tania kamagra