Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszy wzwód

Funkcjonuje kilka łatwych strategii, pozwalających osiągnąć mocniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie wystarczająco silna albo jeżeli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu znajdziesz kilka rad dla siebie.

Podajemy ci kilka prostych rozwiązań, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady z pewnością ci się przydadzą!

Zakaz palenia tytoniu

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego potencja zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Bez pośpiechu oraz krok po kroku powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, iż maleje przepływ krwi do członka w czasie stosunku. Jeżeli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadwyżka tłuszczu w twoim ciele to niezbyt dobra sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną zdolność wzwodu. Jeśli jesteś osobą otyłą to wykazujesz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przyczynia się również do chorób naczyń krwionośnych. Ten stan może także wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra zel być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która prowadzi do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.