Moda wczoraj oraz dziś

Bardzo wiele kobiet ma znaczne kompleksy na punkcie swojej wagi – całkiem często nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym, lecz nie ma żadnego sensu jakoś się oszukiwać – nierzadko sytuacja jest taka, że w istocie panie mają o kilka kilogramów za wiele. Na szczęście istnieją naprawdę ciekawe rozwiązania, które mogą spowodować, iż można prezentować się sporo szczuplej. Ba, niekiedy szczupłe kobiety przez źle dobrane ubrania wyglądają na o wiele cięższe niźli naprawdę. Ubiór to coś istotnego!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Bez dwóch zdań ubrania powinny być jednokolorowe – oczywiście nikt nie zakłada, że odpadają przeróżne odcienie tego samego koloru, nie przesadzajmy, w tej kwestii panuje akurat całkowita wolność. Na dodatek niech kolor naszego wdzianka podkreśli to jaką mamy karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie i beżowa bluzka? To słabe połączenie, nie dość, iż wygląda niezbyt atrakcyjnie nawet na szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion należy unikać poduszek, najróżniejszych żabotów oraz falban. Jeżeli zaś są wąskie biodra oraz rozbudowana klatka piersiowa, należałoby nałożyć szeroką spódnicę, oprócz tego top z dekoltem – w tak zwaną literę V. w wielu przypadkach panie chcą ukryć brzuch, i to nie tylko jeśli spodziewają się dziecka. W owym celu trzeba nałożyć spódnicę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Choć w ostatnim czasie panuje moda na spore pośladki, to jednakowoż jeśli jakaś z kobiet pragnie takowe ukryć, powinna założyć spodnie poniżej talii, naturalnie mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. I do tego szpilki – nie są wygodne, ale przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilogramów mniej.