Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja kobieta nie istniała w sumie zaspokojona? Panie potrzebują więcej czasu, by odczuć całkowitą radość z seksu i żyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, że co nie problem, to sam wiesz, że nie udało Ci się jej w całości zaspokoić. Jeżeli sprawia Ci się to głównie, ona może w finale stracić cierpliwość.

Długi seks daje się być środkiem do dobrego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” moim znajomym, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na szczęście jest możliwość, który właściwie rokuje. Niewykluczone, że ze bliską partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą poznać do historii.

Formuła Climax Control może spowodować, iż będziesz w trwanie dłużej uprawiać sex niż przed rozpoczęciem terapii. Ten możliwy czas jest okazję zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to szybko teraz nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uważał szansę kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Szybko nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić seks tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

climax control

derminax

Femmaks