TriApidix300 – Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Sprawdź ten innowacyjny środek juz dziś!

Suplement TriApidix300 dany jest dla osób odchudzających się, które potrzebują pozbyć się zbytecznych kilogramów i dbać wagę.

TriApidix30 metabolizm oraz sprawia, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 pomaga ponadto w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, ekstrakt z młodej herbaty 55% EGCG, wyciąg z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, wyciąg z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zawarte w produkcie to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno pracować się tak, jak poradził lekarz lub razem z poradami dostępnymi na reklamie.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do spożycia w toku dnia co dwie kapsułki – rano oraz wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy poznać się z myślą ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na wszelki składnik artykułu. Preparatu TriApidix300 nie należy wprowadzać w okresie ciąży oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy nosić w tle ważnym dla dzieci. Przed zażyciem należy sprawdzić datę pozycje na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do jedzenia w przeciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być brane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Triapidix-300

UltraSlim