Untoxin – Oczyść swój orgranizm oraz poczuj się zdecydowanie lepiej! Dzisiaj jest to niesamowicie łatwe z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w perspektyw kapsułek. Efekt ten dedykowany jest do używania w sezonach prania i detoksykacji organizmu ze niepożądanych substancji, których nagromadzenie może stanowić efektem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przesuwa się toż na zdrowe przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie pigułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji ładnej oraz olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oddziałują na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co zabiera się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie pigułki. Kapsułki należy leczyć w trakcie albo po posiłku, popijając sporą sumą wody. 

Pierwsze efekty stosowania preparatu Untoxin można zauważyć tylko po siedmiu dniach z rozpoczęcia jego odczuwania. 

Należy pamiętać o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Untoxin jest alergię na którykolwiek jego składnik.

Suplementy diety powinny stanowić umieszczane w temperaturze domowej w system naturalny dla małych dzieci. Chronić przed promieniowaniem i tworzeniem wilgoci. Produkt poświęcony jest dla osób dorosłych. Suplement diety nie zapewne żyć przydatny jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

AcaiBerry Extreme

African Mango