Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych oraz dobrodziejstwo płynące z częstych elementów wzmacniających, które dostają się w tamtym serum sprawiają, że właśnie po pierwszej aplikacji może oraz uczuć różnicę. To potężna formuła, która składa się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w normalnych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To przecież ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skorelowanych spośród nimi pomocy. Soki z kiełków soi i pszenicy odżywiają, sok z nasion róży kieruje do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C oraz E efektywnie zabezpiecza włosy przed niszczycielskim wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co jest niezbyty dowód że warto wziąć z atutów tego suplementu osobiście.

Vivese Senso Duo Oil

ProEngine

Revitalum Mind Plus

Vivese Senso