Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz specyfiku, który zlikwiduje tenże problem oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą zapewne być chora dieta i złe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który podnosi ich wizerunek oraz strukturę. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale dodają się i dla kobiet, jak oraz dla mężczyzn, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że cały olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, wpływając na inny element włosa:

– wpływając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Wspomagają w obecnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To tylko owe elementy przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu materiału a korzystają niezwykłe uznanie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, oraz co za tym chodzi, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo