Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który zlikwiduje tenże problem oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością że istnieć chora dieta oraz szkodliwe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który pomaga ich wygląd oraz budowę. Dzięki właściwie dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale przydają się zarówno dla kobiet, jak jeszcze dla klientów, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż wszelki olejek i wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, działając na następny element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w niniejszym ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dopiero owe punkty przesądzają o sprawnym funkcjonowaniu środka i osiągają niemałe uznanie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, oraz co za tym chodzi, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso-Duo Oil 2