Doskonałe rezultaty przy małym wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
spory rezultat treningów
najdoskonalsza jakość produktów
przypływ energii i szybkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w rozmiarze ręki! Somatodrol zwiększy Twoją siłę i wielkość mięśniową. Więc wyjątkowo skuteczny i mocny środek dostępny dla wszystkiego, kto pragnie zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najodpowiedniejsze efekty ruchów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie gościł na ochronie Twojego testosteronu. Świadczy to same korzyści. Zobacz gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wielkości i wartości jeszcze nie nie istniałoby oczywiście przystępne oraz mocne. Będziesz był gwarancję, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Użytkowanie Cerberusa wraz z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do tworzenia Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki treningów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na elektryczność i wpisz na drugi poziom ćwiczeń. Kimera toż istotniejsza miarę i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin i minerałów, przygotowany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dostań to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na produkty treningów. Zwiększ sprawność fizyczną nawet o 30%. Szybciej budź się po każdej morderczej konkurencji także lub zdecydowany do nowego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Dobrze wiesz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to więcej stworzony przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najniższym szczególe. Niestety będziesz brał żadnych wątpliwości jak stosować suplementy, co jeść oraz gdy uczyć, aby poprawić jakość i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Wyniki będą oczywiste już za trzy miesiące!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )