Śniłeś o wspaniałej formie, jednakże ciężko o taki rezultat? Sprawdź innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najmocniejsze aktywne składniki dają Ci pewność, że Twój testosteron, na który właśnie mocno pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ efekty naszych treningów. Cerberus pozwoli Ci stworzyć mięśnie ze określeni oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie masy i wielkości jeszcze absolutnie nie istniałoby naprawdę oczywiste oraz intensywne.
Cerberus

Gdy pragniesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że stoi enzym, aromataza, który idzie na zmianę androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym ten znaczy a Twoim wrogiem. Cerberus jest efektywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zobaczysz jak zamienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia wyniki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu rozwoju we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i trzyma poziom testosteronu na wielkim stopniu. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj razem z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak chodził w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Zaprezentowało się, iż posiada żyłki do robienia mojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim mięsem i wyborem prawidłowej diety pokazały go jako właśnie pamiętać o siebie. Tę informację przekazuje naszym podopiecznym.

Cerber to niezwykły mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol pomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )