Uczyń, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla gości. Ich skład stanowi w duzi naturalny, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie wpływają na wzbudzanie pożądania fizycznego i urodę mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, jakie są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich robienie pomoże stworzyć atmosferę zaufania oraz lubienia, w której inne kobiety będą Ostatni znacznie pożądane i spokojne. Działanie feromonów jest dokładnie oryginalne oraz lekkie, ze względu na ostatnie, iż są to bezwonne substancje. Obejmują one nie tylko klucz do sukcesu na wizycie, czy imprezie, a także w sklepie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera i przygotujesz aurę zaufania i bezpieczeństwa.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych osób w gronie
staniesz w wagi dominatora i panowie
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej swobód siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe historie oraz otrzymasz akceptację nowych typów

Użytkowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w znaczeniach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony wykonują przez jakiś 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, i dobrze mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w wpływaniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do liczby infochemicznej, które właśnie dają w dobrym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Wykazuje się jednakże, iż podstawy też nie są małego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają kluczowe pozycje w prostym życiu każdego pracownika m.in. wyrażają dominację oraz umożliwiają na poznanie się spośród otoczenia, znamiennie przychodzą na pewność siebie, a ponadto – co dla grup jest najistotniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Działanie feromonów otwiera się w sezonie, kiedy przyjadą do narządu nosowo-lemieszowego, wydobywającego się w jamie nosowej.
Jak pracują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te cechy chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, efektywnie zachęcają do nas płeć przeciwną i leczą w dotykach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych informacji na swój temat otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie czynniki są już kierowane bezpośrednio do podwzgórza mózgu, w którym składają się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów przeprowadza się zatem w mojej podświadomości.

alluramin

https://Alluramin24.com